KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835073
nr 1383 5073
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AL, daterad 1943. Olja på pannå, 28x22, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:22:47
200 kr
350 kr